Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Brigády

Brigády:

 

 2018

POZOR! Následující brigáda se koná před závodem a to v sobotu 27.10.2018 od 8 hod. Těšíme se na hojnou účast, závod se blíží!

V sobotu 20.10.2018 se koná brigáda na našem cvičišti od 8 hod. Bude se provádět celkový úklid plochy před závodem O putovní pohár  Memoriál Oldřicha Kaly, který se koná dne 28.10.2018. Těšíme se na Vaši účast!

V sobotu 8.9.2018 se uskuteční brigáda na našem cvičišti od 8 hod. Bude se provádět celkový úklid, bude prováděna oprava oplocení a nátěry. Těšíme se na hojnou účast.

Občerstvení zajištěno!

 V sobotu 21.4.2018 se uskuteční od 8 hod. brigáda na našem cvičišti. Celkový úklid po zimním období. Výbor klubu předem děkuje za hojnou účast.                                                        Občerstvení zajištěno.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2017

 

 28.10.2017 v sobotu bude brigáda od 8hod. před závodem na celkový úklid  cvičáku . Pokud možno , vezměte si hrábky na hrabání listí .

                                                         Občerstvení zajištěno .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 12.8.2017  v sobotu bude brigáda . Bude se kopat přívod na elektriku . Pokud možno , vemte  rýč na  odrytí trávníku , krompáč nebo motyku a možná nějakou užší lopatu .                                               Občerstvení zajištěno !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 V sobotu 22.4.2017 od 8 hod. se uskuteční brigáda . Materiál na cestu dorazil , tak je potřeba zalátovat  díry na přístupové cestě ke cvičáku . Pokud možno vemte si potřebné nářadí . ( lopatu , železné hrábky ) Dále je potřeba poskládat dřevo do dřevníku , které je za ním a odvézt  železný šrot . Jinak je mnoho další práce . Je třeba si podmínky na cvičení zpříjemňovat . Děkuji za pochopení a doufám v hojnou účast.

                                                        Občersvení zajištěno !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 V sobotu dne  8.4.2017  se konná brigáda od  8 hod . na našem cvičišti . Pokud bude navezen materiál , tak se  bude  opravovat přístupová cesta , zabudování brány  a  úlid  místnosti na nářadí .        V nedělu se domluvíme na ůčasti  a  vzítí potřebného nářadí.                                                                                         Občerstvení zajištěno !

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2016

 

 V sobotu dne 19.11.2016 bude brigáda na hrabání listí a úklid areálu . ( pokud  nenapadne sních ) Začátek brigády je v 8 hod. Pokud možno , vezměte si hrábky .Konání brigády ještě upřesním před datem konání .  Občerstvení bude zajištěno !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 10.9.2016 se uskuteční brigáda na úklid cvičiště a kotců před závody. Začátek je od 8 hod.                                         Občerstvení  zajištěno !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 V sobotu 11.6.2016 od 8 hod. se uskuteční brigáda . Bude se dokočovat oprava cesty , sečení trávy kolem překážek a vůbec ůprava cvičaku. Vezměte potřebné nářadí.                                                    Občerstvení zajištěno !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 30.4.2016 od 8hod. se koná brigáda na upravu cvičiště , oprava cesty a celková údržba. Vezměte si lopatu , kovové hrábky a popřípadě krompáč.

                                                    Občerstvení  zajištěno . 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2015

 

V sobotu 5.9.2015 od 8 hod. se uskuteční brigáda. Bude se upravovat plocha cvičiště , natírání překážek , úklid  spodních odkládaček a pokud bude dost brigádníků , tak  oprava cesty. pokud možno , vezměte si lopatu a kovové hrábky.

                                                    Občerstvení zajištěno .

-------------------------------------------------------------------------

V sobotu 30.5.2015 bude od 8hod. brigáda. Bude se dělat údržba cvičiště , úklid klubovny , záchodů a odkladaček . Příprava na pokládání dlažby a oprava cesty . vemte si potřebné nářadí. ( lopatu , kovové hrábky. ) předpokládaný konec je ve 12 hod.                                                           Občerstvení zajištěno .

-----------------------------------------------------------

18.4.2015  bude brigáda  od  8 hod. na jarní úklid cvičiště , klubovny , odkladaček  a  úprava  parkoviště. Pokud  možno , tak si vemte  kovové  hrábky , lopatu , krompáč . Konec  brigády ve 12 hod.                                 Občerstvení  zajištěno  ( svačinu si neberte )

------------------------------------------------------------------

22.11.2014 se uskuteční brigáda , která začne 8 hod. Bude se dokončovat hrabání listí              a další potřebné práce. Zveme všechny členy a hlavně co nemají splněné brigádnické hodiny. Konec brigády bude asi ve 12 hod.                                                 

                                                         Občerstvení zajištěno. 

---------------------------------------------------                                                                                                       

8.11.2014 od 8 hod. se bude konat brigáda. Bude se hlavně odklízet spadené listí z cvičební plochy, úklid klubovny, čištění odkladaček a další. Práce je moc a lidí málo ! Pokud můžete , vezměte potřebné nářadí. Zveme všechny členy, ať upravíme cvičební plochu najednou.          ( spadaného listí je docela dost ) Předpokládaný konec brigády je asi v poledne.                                                                            Občerstvení zajištěno .

------------------------------------------

6.9.2014  se  uskuteční  konečně  brigáda  na  dokončení  opravy  příjezdové  cesty a úpravu cvičáku.  Začátek brigády  je  v 8 hod.  a  konec  asi  ve 12 hod.  Vezměte  lopatu  kovové  hrábky.                                Občerstvení  zajištěno  !            (Určitě  se  rušit  nebude )                    Výbor  zve  hlavně  členy , kteří  nemají  odpracované  brigádnické  hodiny .

-------------------------------------------

19.7.2014  se uskuteční  sobotní  brigáda  na  dokončení  opravy  příjezdové  cesty  na náš cvičák. Brigáda  začíná  v  8 hod.  a  předpokládaný  konec  je  ve  12 hod.  Vezměte  si  hrábky a lopatu.                               Občerstvení  zajištěno !

                     Brigáda  z  technických  důvodů  je  zrušena !

--------------------------------------------

14.6.2014  v sobotu se koná brigáda od 8 hod.Bude se opět provádět oprava příjezdové cesty , dodělání přístavby , údržba cvičiště , klubovny a jiné . Vezměte si lopatu , kovové hrábky a kdo by mohl , tak přívěsný vozík na přepravu materiálu na cestu .                                                                              Těšíme se na účast brigádníků .                                                                                                            Občerstvení zajištěno !

------------------------------------------

24.5.2014  bude brigáda od 8 hod. Předpokládané ukončení brigády je v 12 hod. Bude se provádět úprava příjezdové cesty , dodělání přístavby , údržba cvičiště , klubovny a jiné . Vezměte sebou kovové hrábky popřípadě lopatu . Těšíme se na hojnou účast.                                                                                  Občerstvení zajištěno !

----------------------------------------

Dne 29.3.2014 se uskuteční brigáda od 8 hod. Bude se provádět přístavba gar. a podle počtu členů,celková údržba areálu po zimě. Všichni účasníci brigády jsou vítáni. Občerstvení zajištěno !

------------------------------------------------

První brigáda v tomto roce se uskuteční v sobotu dne 8.2.2014 od 8.00 hod. Předpokládané ukončení brigády je asi ve 12.00 hod. Jedná se o rozbíjení panelů , přerovnání dřiví v kůlně ,  úklid  a příprava terénů na garáž. Občerstvení zajištěno !

-------------------------------------------

 

Pozvánka na poslední brigádu roku , která se koná dne 16.11.2013  od 8.00 hod.  asi do 12.00   hod. Bude se provádět úklid - dřeva do kůlny , klubovny , kotců , dále se budou provádět terenní úpravy cvičební plochy a celková příprava na zimní období. Pokud možno , vemte sebou potřebné nářadí . ( lopatu , krompáč , kolečko , atd.) Občerstvení  zajištěno !                                                    Na  hojnou  účast  se  těší  vedení  klubu.

--------------------------

Dne 24.8.2013 v době od 8.00 hod. do 12.00 hod.  se koná v areálu                         KK Rajec - Jestřebí brigáda. Bude se provádět sečení trávy , postřik plevele , úklid kůlny , klubovny a kotců. Také se budou provádět nátěrové práce a vykopávání pařezu u klubovny. Pokud možno vezměte : křovinořez , mot. pilu , postřikovač a odpovídající nářadí . Občerstvení zajištěno !  Na účast se těší vedení klubu.

--------------------------------

Dne 8.6.2013 od 8 hod. se uskuteční brigáda v areálu KK Rajec - Jestřebí. Bude se provádět úprava příjezdové cesty , sečení trávy , úklid kotců , klubovny , opravy překážek . Kdo může vezme křovinořez , lopatu , krompáč ,nářadí na práci se dřevem .Občerstvení zajištěno ! Na hojnou účast se těší výbor klubu .

TOPlist