Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úspěchy našich členů

 2018

Dne 14.10.2018 se na našem cvičišti konaly zkoušky smíšené dle NZŘ a MZŘ. Na zkoušky nastoupilo celkem 10 účastníků, z našich členů na ZVV1 - Antonín Zemánek, Jan Konečný, IPO1 - Lucie Dlapová a IPO2 - Michal Hříbal. Zkoušky posuzoval pan Alois Pouč, figuroval pan Martin Pleskač. Naši členové byli úspěšní, z ostatních účastníků zkoušku nesplnil pouze jeden. Gratulujeme všem úspěšným zkouškařům a přejeme další úspěchy s jejich psími kamarády. Též poděkování panu rozhodčímu za posuzování a všem, kteří byli nápomocni. 

  První smíšené zkoušky v letošním roce se konaly v sobotu 5.5.2018  Na zkoušku nastoupilo sedum psovodů . Na ZZO - Kocmanová Petra a Hlaváček Jiří , ZVV 1 - Dlapová Lucie , BH - Pazdírková Jana , FPr 1 - Řeřuchová Eliška a na IPO 3 - Sehnal Jaroslav , Valla Rudolf . Zkoušky posuzoval pan MIílan Mnich , figuroval pan Martin Pleskač a kladeč pan Luděk Janota . Dík panu rozhodčímu za korektní posouzení , figurantu a kladeči za dobře provedenou práci. Všichni psovodi ve zkoušce prospěli . Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2017

 

15.10.2017 se opět konaly zkoušky ( smíšené )  které posuzoval pan Alois Pouč . Těchto zkoušek se účastnili dva naši psovodi . Pan Jan Konečný na zkoušku BH a Michal Hříbal na ZVV 1  Oba zkoušku splnili.   Blahopřejeme .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 8.10.2017 se konaly zkoušky dle MZŘ  ( IPO ) ,které posuzovala  slečna Kristýna  Klementová . Zkoušek se účastnili tři naši členové na BH . Jsou to - Kamil Vaněk ,Tomáš Voráč a František  Kubík .    Všichni   obstáli. Vedení klubu blahopřeje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 16.7.2017  se uskutečnily  mimořádné zkoušky dle MZŘ  . Z našich členů složil zkoušku BH Michal Hříbal se psem Coudy Poldarom . Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších ůspěchů .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 8.5.2017 se konaly sloučené zkoušky , na které bylo přihlášeno 10 psovodů. Čtyři psovodi na zkoušku ZZO , jeden na ZZO 1 , dva na ZVV 1 , jeden na IPO 1 a  jeden  na Fpr 3 . Jeden  psovod  nenastoupil . Je to škoda , protože jsme měli dost zájemců , které jsme nemohli uspokojit . Na zkoušce neuspěli dva psovodi . Jeden na ZZO a jeden na ZVV 1 . Zkoušky posuzoval  rozhodčí pan Milan Mnich , figuroval pan Martin Pleskač a stopu kladl Rudolf Valla . Všem co se zúčastnili zkoušek , pomáhali při zdárném průběhu a za jejich sportovní chování  moc děkujeme . Blahopřejeme k předvedeným výkonům a těm , kterým se zkouška nepovedla , aby se poučili s chyb a příště se to určitě podaří.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2016

 30.10.2016 se uskutečnily na našem cvičišti letošní poslední zkoušky podle NZŘ . Zkoušek se účastnily 2 psodkyně a 3 psovodi . Jedna na ZVV 2 , druhá na ZPS 1 , jeden psovod na ZVV 1 a dva na ZZO . Bohužel se dvoum psovodům nepodařilo zkoušku ( ZZO a ZVV1) splnit .Zkoušku posuzoval rozhodčí pan Milan Mnich , figuroval pan Martin Pleskač a stopy kladl pan Rudolf Valla . Blahopřejeme všem co splnili zkoušku a co nesplnili , určitě nedostatky odstraní a na další zkoušce uspějí . Obzvlášť musím vyzvednout krásný výkon našeho mládežníka Kamila Vaňka , který ze svým psem ( BC - 10 měs. a týden ) splnil ZZO na výbornou.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 16.10.2016 proběhly zkoušky podle MZŘ které posuzovala slečna Kristýna Klementová .       Z našich členů nastopily dva , se svými čtyřnohýmí kamarady na zkoušku FH 1 . Oba dva  zkoušku uspěšně  splnili.                      Blahopřejeme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------                    

  2.10.2016 se konaly zkoušky podle NZŘ , které posuzoval pan Alois Pouč a figuroval pan Martin Pleskač . Na zkoušky nastoupilo celkem 9 psovodů . Šest psovodů zkoušku splnilo , jeden neuspěl na stopě , druhý na poslušnosti a třetí odstoupil . Všem co uspěli , moc blahopřejeme a co neupěli , nevěšte hlavu ,určitě to vyjde příště .

Také ve stejný den se Rudolf Valla s NO Gripenem z Kuřimského háje účasnil Oblastní výstavy v Přerově , kde obdržel známku výbornou 6 . Také gratulujeme .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 25.9.2016  se paní Bezděková Jana se svým RTW  Hadjim - Boxrott účastnila Národní výstavy v Brně . Hadji získal známku výbornou 1 . ocenění  CAC a Národního vitěze .

                                                               Velká gratulace.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.9.2016 se uskutečnily zkoušky podle MZŘ (IPO). Zkoušku posuzovala slečna Kristýna Klementová a figuroval pan Martin Pleskač.Z našich členů na zkoušku nastopila paní  Jana Bezděková se psem RTW Hadjim - Boxrott na Fpr 2 , Jaroslav Sehnal s fenkou NO Wessy z Mnichovy zahrady na IPO 3 a Rudolf Valla s Gripenem z Kuřimského háje na IPO 3.Všichni  zkoušku úspěšně splnili . Dopsáno do ,,Našich členů a jejich psů''                                                 Všem zkouškařům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.6.2016 se na našem cvičáku konaly zkoušky podle NZŘ ( ZVV ).Na zkoušky nastoupilo devět psovodů a psovodkyň . Dva na ZZO , 1 na ZZO 1 , 1 na ZM , 1 na ZMP 1 , 1 na ZVV 1 , 1 na ZVV 2 , a 2 na ZPS 1 . Bohužel ,dva z nich zkoušku nesplnily . ( ZM a ZVV 1 ) Zkoušku posuzoval pan Milan Mnich , figuroval pan Martin Pleskač a stopy kladl pan mgr. Luděk Janota . Z našich členů úspěšně složili zkoušku ZPS 1 : Jaroslav Sehnal s Wessy z Mnichovy zahrady a Rudolf Valla s Gripenem z Kuřimského háje .                                                                                                  Všem přejeme hodně úspěchú do dalších zkoušek .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                    

29.5.2016 se naši členové Jaroslav Sehnal s fenkou Wessy z Mnichovy zahrady a Rudolf Valla s Gripenem z Kuřimského háje účastnily bonitace v Prostějově. Kromně výborně připravené akce a bezvadných lidí jsou oba uchovněni v 1.třídě chovnosti.Kod bonitace zapsán do sekce ,, Naši členové a jejich psi ''

                                                                 Blahopřejeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.5.2016 na našem cvičišti se uskutečnily zkoušky podle MZŘ , které posuzovala slečna Kristýna Klementová . Z našich členů nastoupil pouze Petr Nemeškal se psem NO Cirem Irit Bohémia na zkoušku BH . V této zkoušce prospěl.                                                                        Blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším výcviku .

----------------------------------------------------------------------------------------------------

23.4.2016 se uskutečnily zkoušky podle NZŘ ( ZVV ). Na zkoušky nastoupilo 8 psovodů. Posuzoval pan Alois Pouč , figuroval pan Martin Pleskač a stopy pokládal pan mgr. Luděk Janota. Z našich členú nastopilo 5 psovodů: Pavel Krejčíř s ŠO Arzo Fortiz Animo na zkoušku ZM , Sehnal Jaroslav s fenkou NO Weesy z Mnichovy zahrady , ing. Slouka Vlastimil s NO Hirro z Třešňáku a Valla Rudolf s NO Gripenem z Kuřimského háje na ZVV 2 . Na speciálku ZPS 1 nastoupila paní Bezděková Jana s RTW Hadji - Boxrott . Jeden neuspěl na ZM ( bohužel se nepovedla stopa ), Jinak  ostatní prospěli.Dva na výbornou,dva na dobře. Všem blahopřejeme a přejeme hodně dobrých výsledků při dalších zkouškách.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.4.2016  proběhly zkoušky dle MZŘ ( IPO ) . Zkoušek se účastnilo 6 psovodů , posuzovala slečna Kristýna Klementová a figuroval pan Martin Pleskač. Naši členové se účastnili dva, na zkoušku IPO 2 : Sehnal Jaroslav s fenkou NO Weesy z Mnichovy zahrady a Valla Rudolf s Gripenem z Kuřimského háje. Oba zkoušku splnili. Přejeme hodně úspěchů do další práce.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015

25.10.2015 se konaly zkoušky podle NZŘ ( ZVV ) . Zkoušky posuzoval pan rozhodčí Milam Mnich a figuroval pan Martin Pleskač . Zkoušek se účastnilo 7 psovodů . Z našich členů zkoušky apsolvovali : Jana Bezděková s RTW  Hadjim Boxrott - ZZO 1 , Josef Gazda s NO Harvym z Atarova sadu -ZM , Jaroslav Sehnal s fenkou NO Weesy z Mnichovy zahrady - ZVV1 a Rudolf Valla s NO Gripenem z Kuřimského háje - ZVV 1 . Všichni naši členové zkoušky apsolvovali úspěšně . Zkoušky proběhly v přátelském a sportovním duchu . Děkujeme panu rozhodčímu a figurantu za profesionální výkon . Všem apsolventům zkoušek přejem hodně úspěchů v další práci .

------------------------------------------------------------------------------------------

10.10.2015  proběhly zkoušky dle MZŘ ( IPO ) , které posuzovala rozhodčí slečna Kristýna Klementová a figuroval  pan Martin Pleskač . Z našich členů nastoupili : Josef Gazda s NO Harvym z Atarova sadu na BH , Eliška Řeřuchová  s fenkou NO Bonnou Cleans na SPr 1 , Jaroslav Sehnal  také s fenkou NO - Weesy z Mnichovy zahrady na IPO 1 , Ruda Valla  s NO  Gripenem z Kuřimského háje  na IPO 1 Jana Bezděková  s RTW  Hadjim Boxrott  na  IPO 3 Všichni  naši  členové  zkoušku  splnili . Děkujeme všem účastníkům za sportovní  a  přátelské chování , slečně  Kristýně  Klementové  za  korektní  posuzování a figurantu Martinu  Pleskači  za  dobrý výkon . Přejeme  hodně  úspěchů  při skládání  dalších  zkoušek .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

12.7.2015  se uskutečnily zkoušky podle MZŘ  ( IPO ) , které pořádal KK Blansko  a  měl zkoušky organizačně dobře připraveny . Naši členové nastoupili čtyři  : Paní Řeřuchová Eliška s fenkou  NO - Bonna  Cleans , Antonín Zemánek se psem RTW  - Ivo z Buchlovských skal , Jaroslav Sehnal s fenkou NO - Weesy z Mnichovy zahrady Rudolf  Valla se psem  NO - Gripen z Kuřimského háje , všichni na zkoušku BH .  Zkoušku posuzovala slečna Kristýna Klementová . Všichni  naši  při  zkoušce  obstáli s pěkným výkonem . Přejeme mnoho úspěchů  při dalším  výcviku  a  složených  zkouškách .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

23.5.2015  se konaly zkoušky dle NZŘ na našem cvičišti . Z našich členů se účastnili tři členové , všichni  s mladými  zvířaty : Jaroslav Sehnal s fenkou NO - Weesy z Mnichovy zahrady , Antonín Zemánek  se psem RTW - Ivo z Buchlovských skal Rudolf  Valla  s  Gripenem z Kuřimského háje všichni na zkoušku ZM . Zkoušku posuzoval rozhodčí pan Jan Boleslav a figuroval  pan  Martin  Pleskač. Všichni tři na zkoušce uspěli . Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do další práce.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2014

23.11.2014  složil zkoušku  IPO 3  Rudolf Valla  s Norickem  z Vojanky . ( s- 93, p- 95, o 87 )  známka  velmi  dobře .  Posuzoval pan Slavomír Bořuta , figurant  pan  Martin  Pleskač .                                                                              Blahopřejeme .

------------------------------------------

Jako poslední akce tohoto roku, se v sobotu uskutečnil závod ,který posuzoval rozhodčí pan Alois Pouč a figuroval pan Jiří Štěpař,, O putovní pohár starosty města Rájce ''. I přes menší účast se závodilo ve třech kategoriích. ZZO , ZVV 1 - IPO - 1 a  ZVV 2 - IPO 2 . V kategorii   ZZO 1.místo obsadil Pavel Horáček - Rájec Jestřebí , 2. Monika Maršálková  - Ráječko             a 3. Mirka Pokorná - Ráječko. V kategorii ZVV 1 - IPO 1 si vítězství  odnesl ing. Vlastimil Slouka , Jako 2. se umístila Eva Vondálová a 3. Rudolf Valla - všichni   z Rajce Jestřebí . V té nejvyšší kategorii   ZVV 2 - IPO 2  se na  1.místě  umístila a tím i získala      Putovní pohár starosty města Rájce  Jana Bezděková - Rájec Jestřebí , na 2.místě  se umístil Oldřich Kala - Rájec Jestřebí a jako 3. skončil  Jiří Honc - Ráječko

Všem děkujeme za sportovní chování a blahopřejeme k  podání kvalitních výsledků .

-----------------------------------------

19.10.2014 na posledních zkouškách konaných na našem, cvičišti podle MZŘ, posuzovanou slečnou Kristýnou  Klementovou se účastnili naši čtyři členové. Paní Bezděková Jana s  RTW  Hajdi - Boxrott  na SPr 2 (80 b) - dobře , pan Oldřich Kala s NO Elvisem Hartis Bohemia na FH 1       (98 b) - výborně , Paní Eva Vondálová  s fenou NO Dany z Chodského království na IPO 2                ( s - 89 b, p - 82 b, o - 80 b) 251 bodů  známka  dobrá  Rudolf  Valla  s  Norickem z Vojanky           na IPO 2 ( s - 100 b, p - 95 b, o - 88 b) 283 - velmi dobře.                                                             Všem blahopřejeme a přejeme hodně štěstí do další práce.  

------------------------------------------

11.10.2014  se na našem cvičáku uskutečnily zkoušky podle NZŘ , které posuzoval rozhodčí   pan   Jan Boleslav . Z našich členů prováděl zkoušku ZVV 2 pan  Olda  Kala s Elvisem Hartis Bohemia ( s - 99 , p - 95 , o - 95 ) 289 bodů - V a zkoušku ZPS 1 Ruda  Valla s Norickem  z  Vojanky ( s - 98 , p - 96 ) 194 bodů - V  Oba zkoušku splnily na známku výbornou .                       Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

------------------------------------------

4.10.2014 se konaly zkoušky podle MZŘ posuzovanou  panem  rozhodčím  Aloisem Poučem, kterých se účastnila paní Jana Bezděková se svým psem RTW Hadji -  Boxrott na zkoušku  IPO 2 . Zkoušku  úspěšně  vykonala  na  známku  velmi dobrou  s  krásnými  body .               ( S -97  P - 91  O - 93 )  281 bodů - VD                                                                          Blahopřejeme a přejeme úspěch do dalších zkoušek.

------------------------------------------

22.7.2014  se naše členka Hana  Šindelková , účastnila  s  fenkou  Argentinské dogy  Mariou  Angel  del  Ronda  Casa  NV  v  Mladé  Boleslavi , kde byla oceněna známkou  V1 a titulem  CAJC . Tímto  oceněním  splnila a dodělala  podmínky  na  zadání  titulu  Český  junior  šampion . Všechny  výstavy  a  ocenění  v  sekci  Naši  členové  a  jejich  psi .    Blahopřejeme  ke  krásným  umístěním  a  titulu  Českého  junior  šampiona  a  přejeme  mnoho  dalších  úspěchů.                                            

-----------------------------------------

25.5.2014  Byly na cvičáku zkoušky podle NZŘ, které posuzoval rozhodčí pan Jan Boleslav.                              Zůčasnilo se 6  psovodů. Pět  ZVV 1 a jedna ZZO. Z našich členů vykonala zkoušku                           ZVV 1 , paní Jana Bezděková s psem  RTW  Hadji - Boxrott na krásné body - 268                                                                                                                                  ( s-84 , p-91 , o- 93 )

                                                 Velká gratulace a hodně dalších úspěchů. 

------------------------------------

3.5.2014 se uskutečnily zkoušky NZŘ na našem cvičišti. Zúčastnilo se 8 psovodů a 9 psů , z toho    8 psů ZZO a jeden ZVV 1. Z našich členů vykonal zkoušku ZZO Pavel Krejčíř se svým mladým Švýcarským  ovčákem , Arzem  Fortiz Anime. Zkoušky posuzoval pan Alois Pouč. Všichni účastníci zkoušku splnily.

                                        Blahopřejeme k úspěšně splněným zkouškám.

-----------------------------------

5.4.2014  proběhly zkoušky podle  MZŘ -IPO  na našem cvičišti , které posuzoval  pan  rozhodčí Alois  Pouč. Celkem se zúčastnilo 10 psovodů. Jedna  zkouška  BH , FPr 1 , UPr 2 ,IPO 3 a šest  IPO 1 . Všichni  psovodi  zkoušku  úspěšně  splnily. Z našich členů  na  IPO 1  Jana  Bezděková  s  RTW  Hadji  Boxrott , Eva  Nováková NO  Chantal  z  Kvetoucích  topolů , splnily  za dobře  Ruda  Valla  Norickem  z  Vojanky  na  výbornou IPO 3  Milena  Hrozová  Audy  z  Klemova  dvora  splnila  za  dobře

                                          Všem  blahopřejeme  k  vykonaným .zkouškám .

------------------------------------------

XI. Hanácké národní výstavy v Brně, konané  5.1.2014, se účastnila p. Hana Šindelková. S fenkou štěněte Argentinské dogy Mariou Angel del Rondo Casa, nar. 22.8.2013 , získala ve třídě štěňat známku VN1 . V závěrečné soutěži všech plemen o Nejlepší štěně, postoupila do užšího výběru.

                                 Blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úspěchy našich členů - rok 2013

9.11.2013  Dnes se konaly zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu  IPO  na cvičišti                   KK  Bystřice nad Pernštejnem . Na zkoušky nastoupily dva naši členi. Eva  Vondálová                   s fenou NO  Dany z Chodského království  na  IPO 1 (s - 91, p - 92, o - 89 ) a zkoušku                   splnila na známku  velmi  dobře . Ruda  Valla  s  NO  Norickem z Vojanky  na  BH  a zkoušku   splnil  na ( 59 + obstál ), jeden den po 15 měsíčních narozeninách.

                                                              Blahopřejeme !

-------------------------------

2.11.2013  byl  poslední  závod  tohoto  roku  na  našem  cvičáku ,, O  pohár  starosty  města    Rajce - Jestřebí '' Závodu se účastnilo  23  psovodů  ve čtyřech  kategoriích .Naše  barvy  hájilo  8  psovodů. V kategorii  ZZO  skončila  Jana  Zemánková  s Jerrym  na 5.místě  naše nejmladší  členka  Nikolka  Kubištová  s Tarou  z  Mnichovy  zahrady  na  krásném  3. místě. V  kategorii  ZM  se  Jana  Bezděková  s  Hadjim - Boxrott  umístila  na  2. místě. V  jedničkách  se  Milena  Hrozová  s  Audy  z  Klemovy  zahrady  na  5.místě  Eva  Vondálová  Dany  z  Chodského  království  na  3.místě . V  nejvyšší  kategorii  IPO 3 se na  4.místě  umístil  Jan  Konečný  Citou  z  Lomeckého  polesí , na 3.místě  Radek  Hofman  Aranem  a  na  2.místě  Ruda  Valla  Axem  z  Kuřimského  háje         

                       Výsledková listina  IPO 3 -  zde  a  ostatních  kategorií - zde !

                             Všem  přejeme  hodně  úspěchů  do  dalších  závodů.

--------------------------------

27.10.2013  Právě dnes se uskutečnil  2.závod  o  pohár  JM ligy ,, Memoriál  Ivo  Hermanna"  v Kuřimi.  V tomto závodu bylo pět našich členů. Dvě  členky v kategorii IPO 1 , jedna v kat. ZVV 1     a dva  v   IPO 3. V  kat. IPO 1  se Milena Hrozová s Audy z Klemova dvora umístila na krásném 3.místě , Eva Vondálová  Eby  z Chodského království  6.místo  Eva  Nováková na 8.místě  celkově v  jedničkách. V kat.  IPO 3  Ruda  Valla  s Axem  z Kuřimského  háje  vybojoval  1.místo  Radek  Hofman s Aranem  vybojoval 4. místo .

                Všem  účastníkům  velká  gratulace  a  hodně  úspěchů v dalších závodech.

    Vítězná  bedna kategorie IPO 1  a  ZVV 1                           Kategorie  IPO 3

    

 

--------------------------

13.10.2013  Dnes  se  konaly  poslední zkoušky  v  tomto  roce  na  našem  cvičišti  MZŘ - IPO  Zkoušky  absolvovalo  celkem  7 psovodů , z  toho  4 naši  členi. Dalibor  Hudec  s  NO  Edym  ERRINOR  na  BH  ( 52 - obstál ) , Martina  Štuplová  s  fenou  RTW  Kimmy  Vombat  na  Fpr 2    ( s- 96) , Petr  Horák  s  Bom.  Chrisem  Pod  Cvilínem  na  IPO 1  ( s-83, p-77, o-90 ) Jan  Konečný  s  fenou  NO  Citou  z  Lomeckého  polesí  na  IPO 3 ( s-96, p-81, o-75 ) Všech  7  psovodů  zkoušky  absolvovalo  úspěšně. Posuzoval  pan  rozhodčí  Jan  Boleslav , figuroval  Radek  Hofman , kladeč  stop  Ruda  Valla , o pohoštění  se  výborně  postarala  paní  Julinka  Řehořková  a  vedocí  zkoušek  naše  jednatelka  Hanka  Šindelková . Všem  patří  dík  za  pomoc  a organizaci  zkoušek, bez  kterých  by  se  to  neobešlo.

Přejeme  všem   mnoho  úspěchů  do  zkoušek  v  příštím  roce  a  doufáme , že budou  ještě  úspěšnější  jak  letošní.

                                                             Blahopřejeme ! 

--------------------------

 

12.10.2013  se  v  Rajci - Jestřebí  uskutečnily  zkoušky  NZŘ. Nastoupilo 6 psovodů. Jeden  na ZZO , dva na  ZM  a  tři na  ZVV 1. Jednomu  na ZM  se  nepodařila  stopa  a  pět  jich  zkoušku  úspěšně  dokončilo. Z našich  členů  nastoupila  Jana  Bezděková  se  psem  RTW  Hadji - Boxrott    na  ZM  ( s-36, p-46, o-42 )  a  Rudolf  Valla  se  psem  NO  Norickem  z  Vojanky  na  ZVV 1             ( s-99, p-95, o- 93 ) Posuzovala  paní  rozhodčí  Monika  Prokopová , figuroval  Radek  Hofman a      o  zbytek  se  postarala  vedoucí  zkoušek  paní  Hana  Šindelková

                      Všem  patří  dík  a  zkouškařům  hodně  úspěchů  v  další  práci .

----------------------------

11.10.2013  V Kuřimi 15.9.2013  se  konaly  zkoušky  NZŘ , kde nastoupili  dva  naši  psovodi. Radek  Hofman s NO  Aranem  na  ZVV 2 ( s-96, p-90, o-90 ) a Eva  Nováková  se  psem  RTW  Agilem  z  Jalovčí  na  ZM  ( s-41, p-47, o-44 ) Posuzoval pan rozhodčí Miroslav  Vávra  s  hospitantem  panem  Janem  Boleslavem. 

                                           Přejeme  mnoho úspěchů do další práce.

-----------------------------

 

28.9.2013  nastoupilo 5 psovodů , se svými miláčky , na zkoušky podle zkušebního řádu IPO             Dvě  BH , 1x IPO1 , 1x UPr 1 a 1x SPr 1 . Z našich členů nastoupila Eliška Řeřuchová s NO    Corem  Milargo na IPO 1 ( s-87, p-82, o-85 ) , Martina Štuplová s fenou RTW  Kimmy Vombat na UPr 1 ( p-89 ) a Jana Bezděková RTW  Hadji Boxrott na SPr 1 ( o- 73 ). Všichni  zúčastnění  zkoušku splnili. Zkoušky posuzoval rozhodčí pan Milan Oliva a figuroval pan Radek Hofman.

                          Všem blahopřejeme a přejeme mnoho dalších zkoušek.

-----------------------------

14.9.2013  se uskutečnil 1.závod Jihomoravské ligy ,,O pohár města Bzence '' ,kde nastoupil náš člen Rudolf Valla s Axem z Kuřimského háje v kategorii IPO 3 a vybojoval 1.místo(s-86 p-96 o-90)

                                     

Hned druhý den 15.9.2013 dělala naše členka Hana Šindelková speciální stopařskou zkoušku FH 1, s Albou de Los Amigos del Campo ( fena Argentinská doga ) a zkoušku splnila vynikajícím výsledkem 96 bodů. Zkouška proběhla na cvičáku ve Svitávce.Rozhodčí pan Alois Pouč , kladečka  paní Mgr. Veronika Kubištová - Jobová

                                                   Oběma  blahopřejeme 

 

---------------------------------   

8.9.2013  proběhla výběrová soutěž stopařů na M ČR . Na této soutěži startovala naše členka Veronika Kubištová - Jobová Alvenem  Crazy  Flash  ( BOC ).  Vybojovala ve velké konkurenci krásné 4.místo s 95 body a získala titul ,,CACT ''                                                                                                              Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Také se uskutečnily zkoušky podle NZŘ , které posuzoval pan Milan Mnich s hospitantem panem Janem Boleslavem. Nastoupilo celkem 8 psovodů. Z našich členů splnil zkoušku Oldřich Kala     ZPS 1 s Elvisem Hartis Bohemia ( s - 90 , p -89 )  na  Dobře  a  Rudolf Valla   ZM  s  Norickem  z  Vojanky ( s - 49 , p - 46 , o - 46 ) na  Velmi dobře. Jeden náš a dva hostující psovodi zkoušku nesplnili.I to se stává , jsou to jen živý tvorové a ne  roboti !  Děkujeme všem účastníkům za sportovní chování , organizátorům zkoušek , figurantu a paní Julince Řehořkové za vzornou  obsluhu .                                                  Blahopřejeme .  

----------------------------------                                                    

 

9.8.2013  Na Klubové výstavě vítězů  ČKNO konané v Poličce 3.8.- 4.8.2013  nastoupil náš člen Valla Ruda s Axem z Kuřimského háje. Získal ocenění - výborný 18 a tím obhájil z loňského roku TITUL -,, Universal vítěz ČKNO 2013 '' 

                                          Děkujeme  za reprezentaci našeho klubu.

                                                                                                                                                                                   

2.8.2013  Dne 17.7.2013 úspěšně složila zkoušku Fpr 1 na 98 bodů  Martina Štulpová s fenou RTW KImmy Vombat .

                                                             Blahopřejeme

----------------------------------

30.7.2013   Mgr.Veronika Kubištová-Jobová s Elvenem Crazy Flash (pes BOC) vykonala zkoušky  IPO 3 (99 b, 91b,85b )a FH 2 (96 b ) Zkoušku FH 2 na  výbornou a IPO 3 na velmi dobrou .                                                                  Nádherný  výsledek.

                    Blahopřejeme a doufáme,že náš klub bude reprezentovat na M MSKS.

----------------------------------

5.- 7.7.2013 proběhlo Mezinárodní mistrovství ČKNO v Suchdole nad Odrou,kterého se účastnili dva naši členové. Oldřich Kala s Elvisem Hartis Bohemia ( S-82 P-87 O-83 , 29.místo ) a Ruda Valla s Axem z Kuřimského háje ( S-95 P-73 O-83 , 30.místo ) Z přihlášenych 54 startujících nastoupilo 47 závodníků a ve velké konkurenci jen 5 nesplnilo limit zkoušky,což světčí o velké úrovni závodu. Elvisovi se nepovedla stopa( bez jednoho předmětu a další váhavé,pomalé zalehnutí. Ztráta 10bodů ).Ax na začátku poslušnosti podělal dlohodobé odložení ( 2x změna polohy).Ztráta 7 bodů.Otom jsou ale závody.Ne vše se vždy povede.I tak,ve velké konkurenci,je to dobrý výsledek.

                                                                                   Výsledková listina.

                   Děkujeme za reprezentaci klubu a blahopřejeme k dobrému umístění.

-------------------------------

1.6.2013  posuzovala paní Monika  Prokopová  s hospitantkou  slečnou  Kristýnou  Klementovou zkoušky  IPO . Nastoupilo 11 psovodů . Čtyři hosté , jeden  zkoušku nesplnil a 7 našich členů. Štulpová  Martina  s  fenou  Kimmy , Nováková  Eva  s  Agilem  , Horák  Petr  s  Chrisem  a  Hofman Radek  s  Aranem  splnili zkoušku  BH . Hrozová  Milena  s  Audy - Fpr  1 , Kala  Oldřich  s Elvisem -Fpr  3  a  Horák  Aleš  s  Fredem  IPO 2 .Všichni naši členové zkoušku splnili .                                                             Všem blahopřejeme . Dík  patří všem organizátorům zkoušek .

------------

18.5.2013  se konaly zkoušky podle mezinárodního řádu IPO , které posuzoval pan Jan Boleslav. Zkoušek se účastnilo 11 psovodů.   Z našich členů dva , Aleš Horák  se psem  Fredem pod Cvilínem  na IPO 1 a Milena Hrozová s fenou Audy z Klemova dvora na IPO 2   Všichni zkoušku úspěšně splnili.                                                     Blahopřejeme                                 Veký dík patří organizátorům:vedocí zkoušek paní Haně Šindelkové,figurantu Míchalu Řehákovi.    kladeči Rudolfu Vallovi a manželům Řehořkovým kteří se postarali o vynikající občerstvení.

 

------------

4.5.2013  na našem cvičáku posuzoval rozhodčí pan Milan Mnich zkoušky podle NZŘ .Zkoušek se zůčastnilo 5 psovodů. Tři  ZVV 1,( Eva  Vondálová  s  Dany, Petr horák  s  Chrisem , Milena  Hrozová  s  Audy ) jeden ZPS 1  ( Radek  Hofman  s  Aranem ) a jeden ZZO. ( Dagmar Grimmová  s  Bellou  z  KK  Jaroměřice ) Všech 5 psovodů  zkoušku úspěšně splnilo.                                               

                                                               Blahopřejeme

---------

 

Dnes 27.4.se uskutečnil 1.stopařský závod na našem cvičáku.Celkem se zúčastnilo 6 závodníků v jedničkách (4 - ZVV 1 a 2 - IPO 1) a 7 závodníků v ZZO . V  jedničkách první 4 místa obsadili domácí závodníci.Náše nejmladší závodníce obsadila 2.místo s pěkným výkonem,při svém úplně prvním startu.V ZZO zvítěla Jana Bezděková z našeho klubu,s mladým psem RTW Hadji-Boxrott

                                Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

                                                            Výsledková  tabule

Startující  Závodníci                                               Stupně  vítězů v  ZVV1 a IPO1

                                                                                       2.                   1.               3.

                                                                              N.Kubištová    R.Hofman   J.Konečný          

   

Stupně vítězů v  ZZO

         2.                    1.                      3.

E.Prchalová    J.Bezděková    L.Nováčková           Nejlepší stopa R.Hofman se svým NO Britem

                                                                                                                                   99  bodů

   

------

 

Včera 13.4. proběhl  VZ na M MSKS Veké Němčice,který byl  pořadqtelsky výborně  připraven. Závodu  se  účastnili dva naši zástupci,kteří výborně obstáli.Pan Oldřich Kala  s Elvisem Hartis Bohemia vybojoval  1.místo s titulem CACIT a 275 body.Také nejlepší stopa s 97 b.Pan Rudolf  Valla s Axem z Kuřimského Háje obsadil  7.místo s 267 body (se strátou pouhých 4 bodů na            3. a 8. na první místo)                             Blahopřejeme                                                                                                  

  

-----

 

Dnes proběhly na našem cvičišti zkoušky podle MZŘ , které posuzoval pan Jan Boleslav.Z našeho klubu se účastnily 3 psovodkyně.Bohužel po náročné zimě se jedné z nich nepovedla stopa,tak zkoušku nesplnila.Paní Jana Bezděková se psem Hadji  Boxrott  (RTW) BH - obstála a paní Veronika Kubištová - Jobová s Elvenem Crazy Flash (BOC)  splnila náročnou zkoušku FH 1                                                                              Blahopřejeme.

----

Jako 4. a poslední závod 2.ročníků Jihomoravské ligy proběhl 23.3.2013  7.ročník o Miroslavský     pohár .V tomto závodě nás zastupoval jediny psovod, pan Oldřich Kala s Elvisem Hartis Bohemia    v kategorii IPO 3 ,kde získal  1.místo a s tím i putovní pohár.Stal se celkovým vítězem      2.ročníku Jihomoravské ligy.          Blahopřejeme.

   

---- 

Dne 2.3. 2013 se uskutečnil 3.závod  Jihomoravské lygy ,memoriál  ,,Josefa  Bryma ''  Závodu se                        účastnil náš člen  Oldřich  Kala  s  Elvisem Hartis Bohemia  a v kategorii  IPO    3                    získal  1. místo.                        Blahopřejeme.

                                

----

Dne 23.2.2013  se účastnila naše členka  Mgr. Veronika  Kubištová  Jobová  s Alvenem  Crazy  Flash na cvičišti Brno Rybníček  IV. ročníku závodu ,,O zmrzlou vranu''  V kategorii  IPO 3 obsadila krásné  4. místo                                     Blahopřejeme

                                                     

TOPlist